Er zit iets van strijdlustigst in mij…

fighting-warrior

Al op jonge leeftijd wist ik dat ik voor mijzelf moest zorgen. Hierdoor had ik bijvoorbeeld al op 11 jarige leeftijd een baantje voor mijzelf om in ieder geval wat geld in mijn zak te hebben.

Veel dingen deed ik al zelf en dit omdat ik samen met mijn zus alleen door mijn moeder opgevoed ben. (Over Warrior gesproken: Mam wat jij allemaal in je eentje heb moeten doen en heb gedaan om voor ons – toentertijd zeer zeker niet de gemakkelijkste kinderen- JIJ bent een ECHTE  Warrior!…love you ;-))

Strijdlust
Er zit iets van strijdlustigst in mij, er zit een stuk onrust in mij wat ik soms heel goed kan gebruiken en inzetten maar ook lastig vind om mee om te gaan.

Dat stilzitten en afwachten, geduld hebben is iets waar ik momenteel bij mijzelf aan de slag mee ben 😉

Ik zal ‘vechten’ voor iets moois, iets bijzonders met mijn leven.

Het zal geen ‘strijd’ zijn en juist een missie die ik met plezier en actie zal gaan volbrengen.

Fijne week!

Youri

Youri

Youri en zijn dochter Yara
Ikzelf en mijn dochter Yara

Youri Swart – Vader |Inspirator | Trainer | Coach

Ik Youri Swart heb mijn ‘gewone baan’ opgezegd om mijn droom na te gaan en dat is mijn passie uit te oefenen:

’Mensen coachen en trainen om meer zelfvertrouwen te krijgen, steviger in hun schoenen te laten staan en zich zowel mentaal als fysiek weerbaarder en sterker te maken zodat ze het beste uit zichzelf kunnen halen’ 

Dit doe ik voor bedrijven en particulieren in groepsverband en individueel (En met VEEL plezier!). Ik geef samen met een team van trainers, trainingen, workshops, clinics en cursussen in Zelfverdediging en Weerbaarheid voor bedrijven en particulieren (volwassenen en kinderen) in Almere en Lelystad.

Als mensen tegen je zeggen ‘Dromen kunnen niet uitkomen’… vertel hen dan over mijn verhaal😉

Voor meer info voor onze effectieve trainingen voor kinderen, tieners en volwassenen in Almere en Lelystad: www.kungfuacademy.nl

Ook geven wij zeer inspirerende, leuke en effectieve workshops voor bedrijven, zie budoworkshop.com

Trainingen en workshops voor bedrijven: http://budoworkshop.com

Of stuur een mail voor meer info,martialarts4succes@gmail.com

 

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s