Privé Training met Caio Terra (11× braziliaans jiu jitsu world champion)

Afgelopen week was Caio Terra in Nederland, dit omdat hij op het moment op wereldtournee is om zijn braziliaans jiu jitsu te onderwijzen.

Gezien ik al diverse jaren hem ‘volg’ op internet omdat hij zo een hoog niveau in het BJJ heeft wilde ik graag met hem trainen en hierdoor had ik hem dan ook uitgenodigd om naar Almere te komen en mij graag een training te verzorgen 🙂

caio-terra-brazillian-jiu-jitsu
Henk Heneweer | Caio Terra | Youri Swart

De focus van de training was meer op concepten/principes in plaats van verschillende technieken en dat was fijn.

Een aantal puzzelstukjes in mijn eigen ‘game’ zijn helderder geworden en nu kan ik daar verder mee aan de slag en de concepten eigen maken.

{Sommige adviezen waren al reeds bekend en had ik al reeds vernomen van o.a. Henk en soms is het nodig om het van iemand anders te horen of soms is het nodig om het nogmaals te vernemen…in ieder geval voor mij 😉 }

Daarnaast hadden Henk en ik nog tijd om met hem te sparren en daar hebben we ook weer mooie leermomenten uit kunnen halen.

Geduld is een schone zaak
Een van de adviezen welke Caio Terra mij had gegeven is dat ik meer geduld mag hebben en niet zozeer onnodig energie te verspillen, maar meer denken in de juiste timing en de juiste afstand.

Dit kwam wel ‘eventjes binnen’ omdat een van mij uitdagingen voor dit jaar is om meer geduld te hebben en daar ook meer aan te werken…zodat ik wat efficiënter kan zijn in alles wat ik doe.

‘My Life IS My Dojo’

Youri Swart

copy-of-copy-of-well-miss-you-lauren
Ikzelf met mijn dochter Yara


Youri Swart – Vader |Inspirator | Trainer | Coach

Ik Youri Swart heb mijn ‘gewone baan’ opgezegd om mijn droom na te gaan en dat is mijn passie uit te oefenen:

’Mensen coachen en trainen om meer zelfvertrouwen te krijgen, steviger in hun schoenen te laten staan en zich zowel mentaal als fysiek weerbaarder en sterker te maken zodat ze het beste uit zichzelf kunnen halen’ 

Dit doe ik voor bedrijven en particulieren in groepsverband en individueel (En met VEEL plezier!). Ik geef samen met een team van trainers, trainingen, workshops, clinics en cursussen in Zelfverdediging en Weerbaarheid voor bedrijven en particulieren (volwassenen en kinderen) in Almere en Lelystad.

Wanneer mensen tegen je zeggen ‘Dromen kunnen niet uitkomen’… vertel hen dan over mijn verhaal😉

Train je mee?

Voor meer info voor onze effectieve trainingen voor kinderen, tieners en volwassenen in Almere en Lelystad: www.warrioracademy.nl


Bedrijfstrainingen

Ook geven wij zeer inspirerende, leuke en effectieve workshops voor bedrijven, zie budoworkshop.com

Trainingen en workshops voor bedrijven: http://budoworkshop.com

Of stuur een mail voor meer info,martialarts4succes@gmail.com

 

Een gedachte over “Privé Training met Caio Terra (11× braziliaans jiu jitsu world champion)

  1. Pingback: Ben jij Kleiner of Groter dan je Probleem? – Youri Swart

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s